Įvyko tradicinė 19-oji ROTARY ir LIONS klubų bičiulystės ir sporto šventė, skirta ROTARY 118-ajam gimtadieniui paminėti

Vasario 26 dieną Šiaulių UNIQA sporto arenoje įvyko tradicinė 19-oji Šiaulių krašto ROTARY ir LIONS klubų sporto ir bičiulystės šventė, skirta ROTARY 118-ajam gimtadieniui paminėti. Šią šventę organizavo Šiaulių Rotary klubas Saulė. Šventėje dalyvavo šeši Šiaulių krašto Rotary klubai – Šiaulių RK, Šiaulių Vykinto RK, Šiaulių RK Harmonija, Joniškio RK, Naujosios Akmenės RK, Mažeikių RK Liberta – ir du LIONS klubai – Šiaulių Lions, Šiaulių rajono Lions.

Dalyviai turėjo galimybę dalyvauti paplūdimio tinklinio, paplūdimio teniso, petankės, smiginio, stalo teniso, baudų mėtymo į krepšį ir „slidinėjimo estafetės“ rungtyse.

Paplūdimio tinklinio varžybose pirmąją vietą iškovojo Šiaulių Vykinto RK komanda, finale labai įtemtoje ir permainingoje kovoje įveikę Šiaulių RK Saulė. Treti liko Joniškio RK tinklininkai. Paplūdimio teniso varžybose nugalėjo Šiaulių RK tenisininkai, antrąją vietą iškovojo Šiaulių LIONS klubas ir treti liko Naujosios Akmenės RK. Daugiausia komandų susirinko petankės varžybose. Čia nugalėtojais tapo Šiaulių RK Saulė komanda, antri liko Naujosios Akmenės RK, o trečiąją vietą laimėjo Šiaulių Vykinto RK. Baudų mėtymo į krepšį rungtyje į finalinį etapą pateko keturios komandos ir čia taikliausi buvo Naujosios Akmenės RK komanda, antrąją vietą laimėjo Šiaulių RK Saulė, o treti liko Šiaulių rajono LIONS. Individualiose stalo teniso varžybose nugalėjo Šiaulių rajono LIONS atstovas Marius Sutkus, antrą vietą užėmė Šiaulių LIONS komandos narys Giedrius Snudaitis, o trečias liko Šiaulių Vykinto RK atstovas Justas Niauronis. Daugiausia dalyvių susirinko individualiose smiginio varžybose ir čia surinkęs 279 taškus nugalėtoju tapo Šiaulių RK atstovas Jurgis Čepulis, antrąją vietą surinkęs 250 taškus laimėjo Šiaulių rajono LIONS atstovas Raimondas Galkus, o trečiąją vietą laimėjo Šiaulių LIONS atstovė Jurgita Petreikienė surinkusi 239 taškų. Varžybas „vainikavo“ labai emocinga ir įtemta „slidinėjimo estafetės“ rungtis, kurioje nugalėtojais tapo Šiaulių Vykinto RK, antri liko Šiaulių rajono LIONS ir treti Šiaulių LIONS „slidininkai“.

Susumavus visų rungčių rezultatus tradicinių ROTARY ir LIONS klubų bičiulystės ir sporto šventės nugalėtojais tapo Šiaulių RK Saulė komanda surinkusi 32,5 taško, antri liko Šiaulių Vykinto RK komanda surinkusi 31 tašką ir trečiąją vietą iškovojo Naujosios Akmenės RK komanda surinkusi 27,5 taško.

Šventės metu buvo organizuojama labdaringa loterija, kurios metu surinktos lėšos bus skirtos paramai Ukrainos nuo karo nukentėjusiam Zaparožės miestui. Bendradarbiaujant su TWIN Rotary Zaparožės-Khortytsya klubu Šiaulių Rotary klubas Saulė nupirks ir perduos reikalingas priemones.

Ačiū Šiaulių krašto ROTARY ir LIONS klubams už bendrystę, sportiškai ir prasmingai praleistą laiką kartu.