Rotary konferencijos ROTARY SAPIENS viena iš temų: "Funkcinė medicina: kai vien vaistai jau nebėra atsakymas, ateina aukštosios technologijos", kurią Rotary bendruomenei pristato Health Optimizing Vilnius.
 

Kova su dopingu ir kitais draudžiamais preparatais nesustabdė sportininkų noro iš savo organizmų išspausti maksimumo. Ląstelių fizika pagrįstas organizmo gebėjimų mobilizavimas, greitai prigijo geriausiose sporto organizacijose, o iš ten - ir  Silicio slėnyje bei Volstryte - vietas, kur gebėjimas atlaikyti alinančius krūvius toks pats svarbus, kaip ir sporte. Šiame pranešime bus kalbama apie dešimtmečius tobulintas technologijas bei jų ryšį su sveikatos priežiūra, kurio dėka žmogų galima analizuoti kaip vientisą organizmą - neskirstant sveikatos problemų tik į simptomus, organus ir kita. Kompleksinis gydymas, kurį papildo fizika pagrįstos technologijos, suteikia galimybę pasiekti sveikiausią organizmo versiją jau šiandien – šeimos gydytojo kabinete.

 

PRANEŠĖJAS

Dr. Mihaiela Pentiuc – funkcinės medicinos konsultantė, klasikinės homeopatijos bei fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja, daugiau nei 25 savo profesijos metus paskyrė tradicinės ir modernios medicinos integracijai. Įvairiose pasaulio šalyse dirbusi bei paskaitas apie individualizuotą požiūrį į žmogaus sveikatą skaičiusi gydytoja, šiandien džiaugiasi neinvazinių aukštųjų technologijų galimybėmis.

Šiuo metu Mihaiela dirba tarptautinės funkcinės medicinos klinikoje „Health Optimizing Vilnius“, kurioje pacientų diagnostikai ir gydymui pasitelkiamos aukštosios technologijos.

 

APIE KLINIKĄ

“Health Optimizing Vilnius“ yra tarptautinio, sparčiai besiplečiančio ir pasaulyje pripažinto tinklo dalis. Susirgimai, su kuriais žmonės kreipiasi į šią kliniką, dažnai yra tik matomas paviršinis simptomas. Išsamūs, net 20 000 faktorių pateikiantys tyrimai leidžia ląstelės lygmeniu išsiaiškinti tikrąsias sveikatos sutrikimų priežastis, nustatyti fizinę, psichologinę, biocheminę, funkcinę pusiausvyrą trikdančius pirminius bei antrinius faktorius ir tikslingai, be invazijos aktyvuoti savaiminius organizmo gijimo procesus.