Rotaract e-klubas „Unitum“ kviečia brolius ir seses rotariečius ir rotaractiečius prisijungti prie jaunimo karjeros projekto „Atostogų kryptis - profesija“.

Atrasti save - sunkiausia ir svarbiausia kiekvieno žmogaus užduotis, todėl norint kurti sėkmingą šalies ateitį bei burti drąsią ir veržlią visuomenę, svarbu padėti jaunimui atrasti kelią link savo tikrojo pašaukimo. Tikime, kad kartu su jūsų pagalba, pasitelkiant sukauptą patirtį ir žinias, galime tai padaryti lengviau ir efektyviau.

Rotaract e-klubas „Unitum“ kviečia jus balandžio 11-14 dienomis prisidėti prie mūsų klubo projekto „Atostogų kryptis - profesija“, kuris vyks įvairiose Lietuvos vietose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Marijampolėje!

Kaip galite prisidėti prie projekto?

Jei galite pasidalinti savo darbine/profesine patirtimi ir padėti jaunajai kartai lengviau įsivaizduoti, ką reiškia būti vienos ar kitos profesijos atstovu bei suprasti, ar ši sritis jiems tiktų - kviečiame užpildyti žemiau esančią formą: apibūdinti savo profesiją, nurodyti jums tinkamas dienas, laiką bei vietas susitikimui(-ams).

Registracijos forma rasite čia.

Kviečiame pasidalinti klubuose ar su savo kolegomis, bendraminčiais, kurie galėtų ir norėtų pasidalinti savo profesine patirtimi. Klubai, norintys išgirsti daugiau apie projektą, gali pasikviesti mūsų klubo atstovus į savo klubų susitikimus gyvai ar nuotolinio skambučio būdu el.paštu info@racunitum.lt.

Ačiū visiems, kurie prisijungsite!

Rotaract e-klubas „Unitum“