Lietuvos Rotary Jaunimo Mainų komitetas džiaugiasi, kad trys lietuviai jaunuoliai turėjo išskirtinę galimybę dalyvauti Jaunimo mainų stovykloje Taivane.
 
Jonas Turulis, Pranas Vainutis ir Lukas Gačionis tvirtina, kad Rotary Mainų stovykla Taivane - pati įsimintiniausia kelionė jų gyvenime. Čia susirado naujų draugų, kurių dėka pažino ne tik Taivaną, bet ir kitas pasaulio šalis. Labai sužavėjo Taivano nuostabūs vaizdai: aukšti kalnai, dideli miestai ir egzotiški augalai. Didelį įspūdį taip pat paliko Taivano kultūra, malonūs žmonės ir europietiškiems skonio receptoriams neįprastas maistas.
 
Rotary stovyklos dalyviai dėkoja visiems žmonėms, kurių darbas ir parama, suteikė galimybę dalyvauti šioje nuostabioje stovykloje.
 
Jaunuoliai dalinasi savo įspūdžiais:
 
Jonas Turulis
 
„Kelionė į Taivaną buvo turbūt įsimintiniausia kelionė mano gyvenime. Įvairių veiklų metu pažinau Taivano kultūrą, gyvendamas taivaniečių šeimoje pamačiau kasdienį jų gyvenimą. Stovykloje susipažinau su daug nuostabių žmonių ir praleidau nepakartojamą laiką. Labiausiai įsiminė įspūdingi miestai Taichung ir sostinė Taipei. Patobulinau savo anglų kalbos įgūdžius ir išmokau Tai Chi kovos meno. Norėčiau padėkoti Rotary bendruomenei Taivane už šiltą priėmimą ir suorganizuotą stovyklą."
 
Pranas Vainutis
 
„Stovykla Taivane - pati įsimintiniausia kelionė mano gyvenime. Čia aš susipažinau su naujais, nuostabiais draugais, kurių dėka pažinau ne tik Taivaną, bet ir kitas pasaulio šalis. Mane labai sužavėjo Taivano nuostabūs vaizdai: aukšti kalnai, dideli miestai ir egzotiški augalai. Didelį įspūdį man taip pat paliko Taivano kultūra, malonūs žmonės ir europietiškiems skonio receptoriams neįprastas maistas. Norėčiau padėkoti visiems žmonėms, kurių darbas ir parama, suteikė galimybę man sudalyvauti šioje nuostabioje stovykloje. Po visų patirtų įspūdžių galiu drąsiai teigti, jog šią kelionę prisiminsiu visą savo gyvenimą."
 
Lukas Gačionis
 
„Šios dvi savaitės praleistos tolimame Taivane yra vienas įsimintiniausių įvykių mano gyvenime. Čia aš sutikau pačius nuostabiausius ir šauniausius draugus, patyriau daug neapsakomų įspūdžių bei nuotykių. Sužavėjo šalies egzotika, kultūra ir begalinis taivaniečių rūpestis bei nuoširdus svetingumas. Esu labai dėkingas Rotary mainų programai už suteiktą unikalią galimybę, taip pat visiems taivaniečiams suorganizavusiems nepakartojamą kelionę, mane į savo namus priėmusiai taivaniečių šeimai ir visiems sutiktiems naujiems draugams už puikų, nuostabų, nepakartojamą kartu praleistą laiką."