Vilniaus Perkūno Rotary klubas, septynioliktus metus iš eilės organizuodamas labdaringą vaikų su negalia piešinių aukcioną, surinko rekordinę sumą – 16 300 eur.
 
Renginys, įvykęs Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai, prasidėjo nuostabaus balso savininkės operos solistės Vismantės Benkunskienės atliekamais kūriniais. Labai džiaugiamės, kad tarp renginio svečių ir dailės darbelių pirkėjų buvo ir trys Rotary Apygardos valdytojai - Apygardos Valdytojas Evaldas Vaineikis, išrinktoji Apygardos Valdytoja Jurgita Turulienė ir Nominuotasis Apygardos Valdytojas Marius Grigelionis. Renginyje svečiai dalyvavo ir dailės darbelius pirko ir nuotoliniu būdu.
Aukciono metu buvo parduoti viso 27 dailės darbeliai. Jų autoriai - vaikai iš įvairių Vilniaus miesto ir rajono ugdymo įstaigų ir bendruomenių, dirbančių su vaikais, turinčiais fizinę ar psichinę negalią. Šių metų aukciono naujiena – keletas dailės darbelių, kuriuos, naudojant ypatingą vektorinio tapymo techniką atlikto VšĮ „Angelų sodai“ globotiniai.
 
Tai ne vienintelė aukciono naujiena! Tokiame renginyje neįmanoma (o ir nereikia) išskirti, kurio vaiko dailės darbelis yra geresnis ar vertesnis didesnės kainos. Visi autoriai piešė įdėję pastangas ir pagal fizines galimybes. Atsižvelgiant į tai, prieš aukcioną buvo sukaupta tam tikra suma (aukciono fondas), kuri po aukciono buvo panaudota pakeliant kainas tų darbelių, kuriuos pirkėjai nupirko už mažesnę nei 600 eur sumą. Tokiu būdu aukcione pavyko surinkti rekordinę, 16 300 eur, sumą. Visa suma bus perduota darbelių autoriams ir juos ugdančioms įstaigoms ilgamečio projekto partnerio ‘‘Officeday‘‘ kuponų forma.
 
Prasidėjus karo veiksmams Ukrainoje atsirado poreikis paremti ir Ukrainos vaikus, padėti jiems. Savo partneriams „Officeday‘‘ klubas pasiūlė, ir jie sutiko, kad klubui apmokant kuponus bus suteikta 15 proc. nuolaida, kurios piniginė vertė ir bus perduota Ukrainos vaikams paremti. Taigi mūsų visų bendromis pastangomis bus suteikta parama ne tik Lietuvos vaikams su negalia, bet ir Ukrainos vaikams, nukentėjusiems nuo karo.
 
Dėkojame visiems renginio svečiams ir broliams rotariečiams iš Lietuvos ir anapus Atlanto! Rezultatas, tiek finansine, tiek emocine prasme, pranoko mūsų lūkesčius. Nuoširdus ačiū, kad buvote kartu su mumis!
 
 
Su šilčiausiais linkėjimais,
Vilniaus Perkūno Rotary klubas