Mažeikių Račkausko gimnazijos mokiniai Damir Samarin ir Eligijus Girdenis sukūrė mokomąjį stalo žaidimą Brailio raštu „Brailliant”, skirtą akliesiems ir silpnaregiams. Savo idėją gimnazistai pristatė „Accelerator 2022“ verslo idėjų mugėje ir buvo teigiamai įvertinti. Bendradarbiaujant su Mažeikių Rotary klubu „Liberta“, kuris skyrė finansinę paramą stalo žaidimų gamybai, suteikė galimybę šią idėją realizuoti toliau. 

Vaikinai dalyvavo 2022 m. gruodžio 10 d. respublikiniame EXpo praktinio verslumo parodoje „Mažoms ir didelėms Kalėdoms: EXpo 2022”, kurioje pavyko tapti pirmos vietos nugalėtojais ir pelnyti dvi nominacijas: „Didžiausias poveikis bendruomenei” ir „Geriausias socialinės problemos sprendimas”.

Džiaugiamės augančia gimnazistų ambicija tobulinti stalo žaidimą ir tai būdas padėti kitiems, patiems silpniausiems žmonėms suteikiant galimybę lavintis. Žaidimo sudėtyje yra žaidimo lenta ir kaladėlės, žyminčios raides. Ant kiekvienos kortelės yra iškelta raidė, pagal kurios kontūrus žaidėjas raidę atpažįsta. Kortelė yra netradicinės formos: iš viršaus ir apačios yra atitinkamai išgaubimas ir įdubimas. Ši kaladėlės forma leidžia žaidėjui greičiau atpažinti kur yra kortelės viršus ir apačia. Žaidimas gaminamas 3D spausdintuvo pagalba iš žmogaus organizmui nekenksmingo PLA plastiko, kuris gaminamas iš kukurūzų miltų.