Lietuvos Rotary Apygarda 1462 kviečia registruotis į Rotary International Konvenciją 2023, vyksiančią Melburne gegužės mėn. 27-31 dienomis. 
 
Konvencijos propagavimo komitetas parengė išties įspūdingą kelionę, kuomet patirsime tikrąją Rotarietišką bendrystės dvasią Melburne, susitiksime su LR Ambasadoriumi Australijoje D. Degučiu, susipažinsime su broliais ir sesėmis mažiausiame pasaulio žemyne, pažinsime Lietuvos išeiviją ir jos meno palikimą, keliausime po Australiją ir aplankysime Unesco pasaulio paveldo objektus (Sidnėjaus operos teatrą, Mėlynuosius kalnus, Uluru-Kata Tjuta nacionalinį parką, Didįjį barjerinį rifą ir kt).

Manote, kad per anksti planuoti kelionę į Australiją prieš metus? Tikrai ne! Australijoje viskas turi būti planuojama iš anksto: kelionė, viešbučiai, pažintinė programa ir net - bendrakeleiviai. O ankstyvo užsakymo pasiūlymas galioja tik iki 2022 m. rugpjūčio mėn. 12 d.

Atsakymų ir paklausimų laukia Rotary Apygardos Konvencijos propagavimo komiteto pirmininkė Eglė Kesylienė egle@ames.lt, tel. 8699 31181.