Pati tikriausia renginių sostinė Australijoje yra Melburnas, kuriame vyks tarptautinė Rotary konvencija 2023 m. gegužės 27-31 d.

Konvencijos organizatoriai ruošia kupiną įspūdžių programą konvencijos dalyviams.

  • Gegužės 26 d penktadienį, prieš konvencijos pradžią, Golfo žaidėjai turės galimybę išbandyti 18 duobučių legendinį Melburno aikštyną, ir tuo pačiu prisidės prie Rotary pastangų kovojant su Polio.
  • Šeštadienio popietę kviesime stebėti futbolo varžybas, kurių taisykles sukūrė patys australai, ir vadina šį žaidimą „footy“. O dienos pabaigoje vyks pasitikimo vakaras – naktis Melburno muziejuje, kurio metu ragausime gardžiausius Viktorijos valstijos patiekalus bei gėrimus ir susipažinsime su Australijos istorija. Bunjilaka Aborigenų kultūros centro pagalba pažinsime vietinių gyventojų kultūrą, jų papročius, sužinosime apie Viktorijos valstijos ištakas bei įvairius sporto žaidimus.
  • Pirmadienio vakare kviesime jus apsilankyti Melburno Rotary klubuose ir pasimėgauti jų svetingumu. Pirmadienio ir antradienio vakare kviesime pasinerti į kulinarinę Melburno įvairovę miesto gatvėse bei prieplaukoje.
  • Antradienio vakare Rotary express traukiniu vyksime į Flemington‘ą, kuriame įsikūręs Melburno Taurė – pagrindinės Australijos žirgų lenktynės. Tai bus išties ypatinga patirtis! Būtent šio vakaro metu kviečiame dėvėti savo ištaigingiausius apdarus, tokius, kokius dėvėtumėte žirgų lenktynėse („wear your best and dress to impress”). Skanausime gurmaniškus Viktorijos valstijos virtuvės patiekalus, nusifotografuosimės su žirgų lenktynių laimėtojais pačiame Melburno Taurės hipodrome ir pasimėgausime puikiu vakaru, gera muzika ir rotarietiška bendrija.

Registruokitės Rotary konvencijoje Melburne gegužės 27-31 d. Platesnė informacija apie registraciją čia, o dėl programos – susisiekite su Rotary konvencijos 2023 Melburne propagavimo komiteto pirmininke Egle Kesyliene egle@ames.lt tel 8699 31181.