Labdara yra pagrindinis Vienos pokylio tikslas. Tai tradicija tapęs renginys, kuriame šiauliečiai ir miesto svečiai mėgaujasi galimybe susiburti, bendrauti, šokti ir aukoti. Rotary Klubas „Harmonija“ Šiauliai veikla orientuota į paramą ir pagalbą Šiaulių miesto bei regiono, Ukrainos žmonėms ir organizacijoms. Klubo ne vienerius metus vykdoma labdaringa veikla ir mecenavimas tampa didele paskata paramos laukiantiesiems.

Vienos pokylio metu surinktos lėšos bus skirtos ukrainiečiams, nukentėjusiems priešakinėse karo linijose: ugniagesiams, paramedikams, savanoriams ir kt.

Maloniai kviečiame Jus į 10-ąjį jubiliejinį Vienos pokylį Šiauliuose, kuris įvyks 2023 m. vasario 11 d. Šiauliuose (Šiaulių arena, J. Jablonskio g. 16)

Durys atidaromos – 18 val., renginio pradžia – 19 val.

Programoje: tradicinis jaunimo porų pasirodymas (polonezas, kadrilis, polka ir valsas), pučiamųjų orkestro ir kviestinių atlikėjų – Liudo Mikalausko bei Egidijaus Bavikino – koncertinė programa, labdaringa loterija ir aukcionas. Programą papildys 9-ojo „Lietuvos balso“ sezono superfinalininkai - ansamblis „Fresco“. Pokylis baigsis tradiciniais naktipiečiais su vengrišku guliašu ir alumi. Bendravimą bus galima pratęsti „afteryje", skambant DJ'ų leidžiamai muzikai.

Kvietimo kaina asmeniui – 90 Eur, porai – 180 Eur.

Paramą už kvietimus kviečiame pervesti į Šiaulių Rotary klubo „Harmonija“ paramos sąskaitą LT807300010134550517, AB „Swedbank“.

Mokėjimo paskirtis: Vienos pokylis.

Aprangos kodas – vakarinis:

damoms – ilgos suknelės (išskyrus baltas),

džentelmenams – smokingai, frakai, tamsūs kostiumai ir peteliškės.