Mainų programos
Nuorodos

Rotary jaunimo mainai

 
Rotary Jaunimo mainai – viena iš prioritetinių Rotary International veiklos sričių. Tai unikali galimybė Tau pažinti pasaulį, kitas kultūras, susirasti draugų, ugdyti asmenybę, suvokti savo stipriąsias puses ir sklesti gerąsias žinias apie Lietuvą, o atvykstantiesiems moksleiviams - pažinti mūsų kalbą, gamtą, patirti nuoširdų svetingumą ir draugystę.
 
Nuo 2014 metų liepos 1 dienos Lietuva tapo nepriklausoma Rotary apygarda 1462 ir savarankiškai plėtoja tarptautinių mainų programą pagal Rotary International tarptautinės licencijos sąlygas.
 
Iki šiol, bendroje apygardoje su Danija, Lietuva kasmet išsiųsdavo 1-5 jaunuolius tarptautiniams mainams. Tapus nepriklausoma apygarda, dalyvių skaičius reikšmingai išaugo, atsirado naujos šalys – mainų partneriai. Pasaulyje kasmet Rotary mainų programose dalyvauja daugiau nei 8 000 moksleivių iš 80 šalių. 
 
 
Išsami informacija apie Rotary Jaunimo Mainų programą bei visos aktualios naujienos ir kvietimai pateikiami:
 
Naujienlaiškiuose lietuvių (http://bit.ly/RYEnewsLT) ir anglų (http://bit.ly/RYEnewsEN) kalbomis, pagal tikslinės auditorijos poreikius (naujienlaiškių prenumeratoriais skirstomi segmentais – Rotary klubai, šeimos, mainų dalyviai, kiti besidomintys) – rekomenduojame prenumeruoti, norint tikrai gauti visą svarbiausią informaciją ir kvietimus;
Programos Facebook puslapyje https://www.facebook.com/Rotary.Youth.Exchange.Lithuania - čia greičiausiai pasirodo momentinė informacija, dalijamasi nuotraukomis, renginių anonsais;
- Instagram profilis - @rotaryyouthexchange_lt
Programos Twitter paskyroje @RotaryYouth1462 - čia paprastai skelbiamos žinutės anglų kalba, plačiai auditorijai
- Svarbiausi pranešimai apie atrankų į mainus pradžią taip pat skelbiami ir Lietuvos Rotary vidine e-žinučių sistema ir naujienose, tačiau norint gauti visą aktualią informaciją, siūlome prenumeruoti naujienlaiškį http://bit.ly/RYEnewsLT.