Tauragės Rotary klubas įgyvendina projektą „Skate parkas – tramplinas į pasitikėjimo savimi ir bendruomeniškumo didėjimą“, kurio metu įrengtas modernus Skate parkas bus atviras nemokamam, aktyviam laisvalaikio praleidimui.

Projekto įgyvendinimo vietoje, Tauragės dvaro g. 3A, Taurų k., Tauragės r., šalia Taurų nuotykių parko, jau yra baigti Skate parko įrengimo darbai. Siekiant įtraukti kuo daugiau vaikų ir paauglių į aktyvų ir naudingą laisvalaikio praleidimo būdą, Rotary klubo iniciatyva perkami riedlenčių, šalmų ir apsaugų komplektai, kuriais galės naudotis vaikai ir jaunimas, neturintys galimybės įsigyti savo įrangos.

Pirmieji šią įrangą ir Skate parką galės išbandyti dienos stovyklos „Sveika – vasara!“ dalyviai, kuri vyks birželio 16-18d.

Skate parko oficialaus atidarymo renginys „Nuo tramplino – į sėkmę“ planuojamas rugpjučio 12d. Šio renginio metu tikimasi pritraukti 100 dalyvių Skate parko atidarymo metu dalyviai sulauks riedlenčių sporto šakos profesionalų pasirodymo bei kitų garsių žmonių, kurie yra įkvepiantis sveikos gyvensenos pavyzdys kitiems bendruomenės nariams.

Pagrindinis Rotary klubo įgyvendinamo projekto tikslas - pritraukti kuo daugiau bendruomenės narių, vaikų ir jaunimo iš dienos centrų. Siekiama, kad Skate parkas taptų visiems atvira erdve sportui bei sveikatai naudingam laisvalaikio praleidimui. O kas žino, - galbūt Skate parko įrengimas paskatins jaunuolius siekti aukštesnių tikslų ir ateityje pamatysime tauragiškį olimpinėse žaidynėse!

Norintiems sužinoti aktualiausią informaciją kviečiame sekti Tauragės Rotary klubo paskyrą.

Tauragės Rotary klubo įgyvendinamas projektas „Skate parkas – tramplinas į pasitikėjimo savimi ir bendruomeniškumo didėjimą“, yra bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos. Šio projekto įgyvendinimui skirta 152977,72 Eur parama, beveik 17 tūkst. Eur prie projekto įgyvendinimo prisideda Tauragės Rotary klubas.