Š.m. vasario 25 dieną Šiaulių UNIQA sporto arenoje įvyko tradicinė 20-oji Šiaulių krašto ROTARY ir LIONS klubų sporto ir bičiulystės šventė, skirta ROTARY 119-ajam gimtadieniui paminėti. Šią šventę organizavo Šiaulių Rotary klubas Saulė. Šventėje dalyvavo septyni Šiaulių krašto Rotary klubai – Šiaulių RK Saulė, Šiaulių RK, Šiaulių Vykinto RK, Šiaulių RK Harmonija, Joniškio RK, Naujosios Akmenės RK, Mažeikių RK Liberta, Šiaulių Auksinio rato Rotaracto klubas – ir du LIONS klubai – Šiaulių rajono Lions ir Pakruojo Lions.

Dalyviai turėjo galimybę dalyvauti paplūdimio tinklinio, paplūdimio teniso, petankės, smiginio, stalo teniso, baudų mėtymo į krepšį ir tinklinio sėdint rungtyse.

Paplūdimio tinklinio varžybose pirmąją vietą iškovojo Šiaulių Vykinto RK  II komanda, finale labai įtemtoje ir permainingoje kovoje įveikę Šiaulių Vykinto RK  I komandą. Treti liko Joniškio RK tinklininkai. Paplūdimio teniso varžybose nugalėjo Šiaulių RK tenisininkai, antrąją vietą iškovojo Joniškio Lions klubas ir treti liko Šiaulių RK Saulė tenisininkai. Daugiausia komandų susirinko petankės varžybose. Čia nugalėtojais tapo Šiaulių RK Saulė komanda, antri liko Šiaulių RK, o trečiąją vietą laimėjo Šiaulių Vykinto RK. Baudų mėtymo į krepšį rungtyje į finalinį etapą pateko keturios komandos ir čia taikliausia buvo Šiaulių RK Saulė komanda, antrąją vietą laimėjo Šiaulių Harmonijos RK, o treti liko Pakruojo Lions klubas. Šiais metais pirmą kartą įtraukta Rotariadoje labai mėgstama rungtis – tinklinis sėdint. Šioje rungtyje nugalėtojais tapo Šiaulių RK Harmonija, antrą vietą laimėjo Joniškio RK, treti liko Šiaulių RK Saulė komanda. Individualiose stalo teniso varžybose nugalėjo Šiaulių Vykinto RK atstovas Aidas Liorentas, antrą vietą užėmė Šiaulių RK Saulės komandos narys Alvydas Virginis, o trečias liko Šiaulių rajono Lions atstovas Marius Sutkus. Daugiausia dalyvių susirinko individualiose smiginio varžybose ir čia surinkęs 171 tašką nugalėtoju tapo Šiaulių RK Saulė atstovas Alvydas Virginis, antrąją vietą, surinkęs 135 taškus, laimėjo Šiaulių Vykinto RK atstovas Gedas Janėnas, o trečiąją vietą laimėjo Šiaulių rajono LIONS atstovas Mindaugas Slonskis, surinkęs 106 taškus.

Susumavus visų rungčių rezultatus tradicinių ROTARY ir LIONS klubų bičiulystės ir sporto šventės nugalėtojais tapo Šiaulių RK Saulė komanda, surinkusi 39 taškus, antri liko Šiaulių Vykinto RK komanda, surinkusi 34 taškus ir trečiąją vietą iškovojo Šiaulių RK komanda, surinkusi 27 taškus.

Šventės metu buvo organizuojama labdaringa loterija ir aukcionas, kurių metu surinktos lėšos bus skirtos paramai Ukrainos vaikų ugdymui: mokymo, kanceliarinių priemonių, kompiuterinės technikos ir pan. nupirkimui. Bendradarbiaujant su TWIN Rotary Zaparožės-Khortytsya klubu Šiaulių Rotary klubas Saulė nupirks ir perduos reikalingas priemones.

Ačiū, Šiaulių krašto ROTARY ir LIONS klubams už bendrystę, sportiškai ir prasmingai praleistą laiką kartu!

Šiaulių Rotary klubo Saulė informacija ir nuotraukos.